تبلیغات
یک فنجان چای داغ - دیو بعدی دنیا چه کسی می شود؟!!
تاریخ : جمعه 7 مهر 1391 | 05:36 ب.ظ | نویسنده : امیر حسین عربان
خب دوستان عزیز موضوع مورد بررسی ما رئیس جمهور آینده ی ایالات متحده ی آمریکا هستش!
به نظر شما نفر بعدی برای ریاست جمهوری آمریکا کیست؟
آیا نفر بعدی در سیاست های سال های اخیر آمریکا تجدید نظر خواهد کرد؟!
خبرگزاری فارس: نتایج  آخرین نظرسنجی‌ها/ اوباما10 درصد از رامنی پیشی گرفت

جدید ترین نتیجه در نظر سنجی ها : اوباما 10% از رامبی پیشی گرفت!!

 نتایج نظرسنجی مشترک «کوئینیپیاک»، «سی بی اس» و «نیویورک‌تایمز» نشان می‌دهد، اوباما که تا چندی پیش تنها با 6 درصد آراء بیشتر، از «میت رامنی» رقیب جمهوری‌خواهش پیشی گرفته بود، هم‌اکنون موفق شده این اختلاف را دو رقمی کند و با اختلاف 10 درصدی توانست حمایت 53 درصدی رأی‌دهندگان ایالات متغیر آمریکا که رأی آنها بسیار حائز اهمیت است را کسب کند و اختلاف خود را با رامنی که از حمایت 43 درصدی برخوردار است، افزایش دهد.

این نظرسنجی نشان داد که اوباما توانست در ایالات متغیر «اوهایو» و «فلوریدا» و «پنسیلوانیا» اختلاف خود با رامنی را دو رقمی کند.

بر اساس این نظرسنجی، اوباما با اختلاف 9 درصدی با رامنی، در ایالت فلوریدا توانست 53 درصد رأی‌ کسب کند و رامنی 44 درصد از آراء مردم این ایالت را به خود اختصاص داد و این در حالی است که نظرسنجی‌های ماه گذشته درصد حمایت رأی دهندگان این ایالت از اوباما 49 و رامنی 46 بود و اختلاف اوباما با رامنی در ایالت پنسیلوانیا از ماه گذشته تاکنون از 11 درصد به 12 درصد افزایش یافته است و اوباما در این ایالت از حمایت 54 درصدی مردم برخوردار است و رامنی از حمایت 42 درصدی برخوردار است.

این نظرسنجی‌ همچنین نشان می‌دهد که 51 درصد از رأی‌دهندگان در هر دو ایالت اعلام کردند که اوباما بهتر از رامنی می‌تواند مسئله اقتصاد آمریکا را اداره کند.

بر اساس این نظرسنجی، از حمایت 25 درصدی زنان پنسیلوانیا، حمایت 25 درصدی زنان اوهایو و حمایت 19 درصدی زنان فلوریدا برخوردار است و از رامنی نیز جلوتر است.

در نظرسنجی مذکور، یکهزار 196 نفر از فلوریدا، یکهزار و 162 نفر از اوهایو و یکهزار و 180 رأی‌دهنده احتمالی در پنسیلوانیا شرکت کردند و بین روزهای 18 تا 24 سپتامبر برگزار شد و درصد خطای آن 3 درصد است.
طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: دیو بعدی دنیا چه کسی می شود؟!!، آمریکا، انتخابات، ریاست جمهوری آمریکا، اوباما، رامبی،