تبلیغات
یک فنجان چای داغ - آیا هاشمی رفسنجانی دیکتاتور دانشگاه آزاد است؟! قسمت دوم


باز هم من و هاشمی رفسنجانی!!!
این آقا کلا خیلی باحاله!!
امروز داشتم اخبار روز دنیا را نگاه می کردم که باز هم نظرم به مطالبی دیگر که مربوط به آقای خاص این روزهای ایران است!
بله آقای خاص! گفته شده این لقب قرار است طی مراسمی از ژوزه مورینیو به هاشمی رفسنجانی تقدیم شود! البته اون آقای خاص کجا و این آقای خاص کجا!!
بله داشتم می گفتم : وسط های خواندن خبر بودم که یاد آهنگ زیبای ناز نکن ناز نکن افتادم! واقعا انگار خواننده ی این آهنگ این روزهای هاشمی رفسنجانی را پیش بینی کرده بود!
این بار هیاتی متشکل از آقایانی همچون حداد عادل و دکتر ولایتی و.. باید بروند ناز این آقا را برای امضای حکم ریاست فرهاد دانشجو بکشند!!
البته ایشان فرموده اند که در دوره ی بعد تشخیص مصلحت نظام  به دلیل ضعف جسمانی و نوشتن خاطرات و انجام کارهای عقب افتاده شرکت نخواهند کرد این خودش جای شکر دارد!!
آره دیگه بنده خدا می دونه چند سال دیگه تاریخ حقیقت را رو می کند و در تلاش هستند که تاریخ را با دفترچه ی خاطراتشان عوض کنند!! امیدواریم حقایق در این خاطرات حرف اول را بزند!!
دیگه براتون بگم کار عقب افتاده هم هستش دیگه!! نزدیکه انتخاباتیم و...... البته یاد آهنگ بیا با هم بریم دبی دبی هم ما را می تونه بندازه!! (اونم پیش شیخ های کبیر)
البته دوستان در دیگر سایت های خبری پیشنهاداتی هم برای جایگزینی ایشان اعلام کرده اند از جمله اسفندیار رحیم مشایی!!!
به ادامه ی مطلب توجه فرمایید:
به گزارش مهر، شاید انتخاب فرهاد دانشجو به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پس از ۲۹ سال، امری بود که حتی پیش از برگزاری جلسه ۲۱ دی ماه هیأت امنای دانشگاه آزاد، برخی بر آن صحه گذاشته بودند اما این احتمال که امضای حکم ریاست وی توسط رئیس هیأت امنا تبدیل به ماجرایی کش دار شود، کم تر به ذهن خطور می کرد زیرا عنوان می شد که آیت الله هاشمی رفسنجانی موافق ریاست فرهاد دانشجو بر دانشگاه آزاد بود.

پس از ۲ هفته انتشار پی در پی برخی اخبار در خصوص علت امضا نشدن حکم ریاست فرهاد دانشجو، دبیرهیأت موسس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که مصوبه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی به تازگی تسلیم آیت الله هاشمی رفسنجانی شده و لازم است هیأت امنا به منظور دریافت برنامه های فرهاد دانشجو با وی جلسه ای برگزار کند.

شورایعالی انقلاب فرهنگی نیز از سوی دیگر طبق روال گذشته جلسه هر دو هفته یک بار خود را در سه شنبه ای که گذشت، برگزار کرد و در آن تصمیماتی در خصوص تعیین تکلیف امضای فرهاد دانشجو اتخاذ شد.

قبل از برگزاری این جلسه زمزمه هایی مبنی بر افزودن یک تبصره به اساسنامه دانشگاه آزاد در خصوص تصمیم گیری برای امضای حکم ریاست این دانشگاه توسط فرد دیگری به جز رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد شنیده می شد اما پس از برگزاری جلسه، منصور کبگانیان - عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفتگو با مهر اعلام کرد که قرار است برخی از اعضای شورای عالی برای موضوع صدور حکم ریاست دانشگاه آزاد با رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد مذاکره و تعامل کنند.

تیم مذاکره کننده با آیت الله هاشمی شامل حجت الاسلام محمدیان، حدادعادل، مخبردزفولی، قمی و ولایتی می شود اما زمان مذاکره این تیم با رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد هنوز مشخص و قطعی نشده است و به نظر می رسد این جلسه تا قبل از تشکیل جلسه بعدی شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شود.

حسین کچوئیان - عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در جلسه سه شنبه گذشته این شورا، برخی اعضا بر اضافه کردن تبصره ای به اساسنامه دانشگاه آزاد تاکید داشتند.

وی افزود: اما در نهایت رئیس جمهور پیشنهاد کرد که برخی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی که اسامی آنان ذکر شده است، برای مذاکره با آیت الله هاشمی رفسنجانی به دفتر وی مراجعه کنند. دکتر احمدی نژاد در این جلسه عنوان کرد که بهتر است تغییر در اساسنامه صورت نگیرد و با رفسنجانی مذاکره شود.

وی در پاسخ به پرسش مهر مبنی بر اینکه آیا احتمال اضافه کردن تبصره به اساسنامه دانشگاه آزاد در خصوص صدور حکم ریاست دانشگاه آزاد وجود دارد یا نه، گفت: بله این احتمال وجود دارد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره زمان برگزاری جلسه مذاکره با رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد گفت: به هر حال باید تکلیف امضای حکم ریاست فرهاد دانشجو تا پیش از جلسه بعدی شورا مشخص شود.

از سوی دیگر برخی شنیده ها حاکی از آن است که حکم فرهاد دانشجو تا پیش از مشخص شدن تکلیف آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط وی امضا نمی شود.
طبقه بندی: سیاسی،  اجتماعی،