تبلیغات
یک فنجان چای داغ - حکم تخریب منازل فلسطینی به دستور صهیونیست ها

حکم تخریب منازل فلسطینی به دستور صهیونیست ها      

رژیم اشغالگر با صدور دستور ساخت واحدهای صهیونیست نشین جدید درقدس ومنطقه سلوان،دهها واحد مسکونی  فلسطینیها را هم تخریب کرده است.
به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از منابع خبری، رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر ساخت واحدهای بسیاری را درقدس شروع کرده اما نه تنها از ساخت خانه های فلسطینیها جلوگیری می کند بلکه حکم تخریب بسیاراز خانه هاراصادر کرده است.
بر پایه این گزارش "ام محمد" زن فلسطینی  که نظامیان صهیونیست اخطاریه تخریب منزلش را به وی داده اند، گفت:نظامیان صهیونیست حکم قضائی تخریب منزلم را به من دادند، و وکیل مدافعم توانست اجرای این حکم را تا گرفتن مجوز ساخت، به تأخیر بیندازد ولی تلاش ما برای گرفتن مجوز بی فایده بود، زیرا رژیم صهیونیستی به هیچ فلسطینی مجوز ساخت نمی دهد.

شهرداری رژیم صهیونیستی در قدس نیز اعلام کرده که صدها خانه فلسطینی رابا آغاز سال میلادی جدید تخریب خواهد کرد، و احکام قضائی تخریب منازل به فلسطینی ها داده شده است.
"فخری ابودیاب" عضو کمیته دفاع از اراضی سلوان اعلام کرد: شهرداری رژیم صهیونیستی در قدس به شهرک نشینان مجوز ساخت بناهای عظیم را می دهد که ازجمله آنها می توان به مجوز ساخت شهرک صهیونیست نشین العاد اشاره کرد.وی افزود:درمقابل فلسطینی ها خصوصا فلسطینی های ساکن منطقه سلوان از رژیم اشغالگر حکم تخلیه منزل دریافت می کنند، تا منازل آنها پس از تخلیه تخریب شود .ابودیاب گفت: رژیم صهیونیستی درپی اسکان صهیونیست ها به جای فلسطینی ها در قدس و ایجاد کمربندی در اطراف مسجد الاقصی است .
شهرداری رژیم صهیونیستی در قدس و کمیته عمران و برنامه ریزی کابینه رژیم صهیونیستی، ساخت بیش از 200 واحد مسکونی جدید در مناطق رأس العامود و الصوانه نزدیک مسجد الاقصی را آغاز کرده اند.
"احمد صب لبن" کارشناس امور شهرکسازی گفت: معلوم است که رژیم صهیونیستی برنامه عظیمی را برای شهرکسازی در قدس آغاز کرده است، و با اینکار این پیام را به فلسطینیها داده است که قدس شرقی قابل چانه زدن نیست، و کل قدس متعلق به این رژیم است.
تمامطبقه بندی: بیشتر بدانیم،  دینی،  سیاسی،  داستان،