تبلیغات
یک فنجان چای داغ - تشکیلات بهائیت و قاچاق کالا
تاریخ : سه شنبه 27 دی 1390 | 05:56 ب.ظ | نویسنده : امیر حسین عربان

تشکیلات بهائیت و قاچاق کالا

جمهوری اسلامی ایران در سال 1368، شاهد تحولاتی بنیادی در عرصه‌های مختلف بود. پس از درگذشت امام خمینی(ره)،  ساختار جدید رهبری و رده‌های اجرایی کشور تغییر یافت. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که تا این زمان، مقام ریاست جمهوری را بر عهده داشت، با انتخاب مجلس خبرگان و تأیید ملت در 14 خرداد، رهبری جمهوری اسلامی را پذیرفت و سپس در تابستان همان سال، دولت سازندگی قدم در صحنه سیاسی ایران نهاد. دولت جدید، اقدامات وسیعی را با توجه به اقتضائات کشور به انجام رساند. مهمترین گرایش دولت در این مقطع، بازسازی زیربناهای اقتصادی و صنعتی کشور بود.

به یمن این تغییر و تحول و گرایش کشور به سوی بازسازی خرابی های باقی مانده از جنگ تحمیلی و با سوء استفاده از شور و اشتیاق مردم و مسئولان، فرقه بهائیت توانست بنیه اقتصادی تشکیلات خود را تقویت کند.

از آنجا که این فرقه صهیونیستی با توجه به آموزه و باورهای تشکیلاتی هیچگاه تعلق خاطری به ایران و ایرانی نداشته و هویت ملی را نوعی تعصب محسوب می کند، سعی دارد بهائیان را با توجه به این آموزه ها به عنوان یک عنصر اطلاعاتی تربیت نماید و آنها نیز به تبع این آموزش، ناموس میهن خویش را به تاراج گذارده  و به نفع اربابان فرقه قدم بر می دارند.

این تشکیلات از زمان شکل گیری تا به امروز همواره به عنوان ستون پنجم دولت های غربی به ویژه صهیونیست ها عملکرده و سعی دارد اهداف آنها را در ایران دنبال کند. لذا از همان روزهای آغازین بازسازی اثرات جنگ، سردمداران تشکیلات بهائیت در ایران نه تنها منافع فرقه را مد نظر داشته بلکه با اقدامات ایزایی اقتصادی سعی در انحراف و عدم پیشرفت اقتصادی ملت ایران داشته اند. از آن جمله می توان به قاچاق کالا از سوی سرکردگان این فرقه اشاره داشت.

در اوایل دهه 80 خبری بر روی تلکس خبرگزاری ها قرار گرفت مبنی بر "کشف بیش از 440 هزار لنز اسرائیلی قاچاق از یک کارگاه بهائیان" این خبر به مانند شوکی اذهان جامعه را متحیر کرد. قاچاق کالا آنهم توسط فرقه بهائیت؟!

مگر همین تشکیلات نیست که به کرات اطاعت از حکومت را سر داده و می دهد؟ پس چگونه می شود که افراد نزدیک به سرکردگان این فرقه دست به قاچاق کالا می زنند؟ آیا در پس این کار، اهداف دیگری مد نظر حضرات است؟ آنها با به راه انداختن جریان قاچاق کالا به زعم خود به دنبال ضربه کاری به اقتصاد کشور هستند تا بدین وسیله اقتصاد اسلامی را ناکارآمد نشان بدهد. از سوی دیگر قاچاق کالا از سرزمین های اشغالی حاکی از وابستگی این فرقه به صهیونیست است.

به هر روی لازم است این قبیل اقدامات دشمنان که توسط ایادی آنها در کشور اجرا می شود با دقت بیشتری مورد توجه قرار گیرد در غیر این صورت در آینده نه چندان دور، نظام و مردم در قبال این بی دقتی ها هزینه بسیاری را پرداخت خواهند کرد.

طبقه بندی: بیشتر بدانیم،  اجتماعی،  فلسفی،  دینی،  سیاسی،